نوآوری داده ها | هوش مصنوعی | داده کاوی | پایگاه داده | نوآوری در هوش مصنوعی - آلاوان

نوآوری داده ها

نوآوری داده ها برای توسعه موفق

یادگیری هوش مصنوعی

نبود داده، نبود هوش مصنوعی

به عنوان یک جامعه ، ما در حال تولید داده با سرعتی بی سابقه هستیم. این داده ها پتانسیل فوق العاده ای برای حل مشکلات ، ارائه بینش و ساخت محصولات قدرتمند ارائه می دهند. نوآوری داده ها فرآیند استفاده از منابع و روش های جدید یا غیر سنتی داده ها برای غلبه بر چالش های داده است.

در یک مطالعه اخیر ، ۹۶٪ از پاسخ دهندگان گزارش داده اند که عدم آموزش فناوری اطلاعات و مهارت سازمان ها، توانایی آنها را در آموزش الگوریتم های یادگیری ماشین و دستیابی به اطمینان از مدل هایی که باید ارائه دهند، منع کرده است.

%

یافتن متخصص خبره‌ی علوم داده را دشوار عنوان کرده‌اند

%

کیفیت پایین داده را بزرگترین محدودیت برشمرده‌اند

%
عدم دسترسی مناسب به داده ها را مسئله و مشکل اصلی میدانند

تیم های مشارکت‌کننده برای غلبه بر چالش های داده‌ای شما

پلتفرم مشترک ما دسترسی سازمان ها به یک مجموعه از استعدادهای متنوع را فراهم می کند. تیم های متشکل از ۵۰ نفر از همکاران ما از فرآیندهای داخلی و بهترین ابزار کلاس‌ برای اصلاح توضیحات مسئله و جمع آوری و تقویت داده های لازم برای شروع مرحله تجزیه و تحلیل و مدل سازی هوش مصنوعی استفاده می کنند.

تجزیه و تحلیل نقش اتصال در توسعه اقتصادی و انسانی

تجزیه و تحلیل نقش اتصال در توسعه اقتصادی و انسانی

در این چالش هوش مصنوعی با UNDP ، 50 متغیر تغییر فناوری راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی برای شناسایی رابطه بین اتصال و شاخص های توسعه انسانی (امید به زندگی ، تحصیلات و / یا درآمد سرانه) ایجاد کردند. اتصال به یک ویژگی مشخص در اقتصاد مدرن و یکی از روندهای مهم قرن 21 تبدیل شده است. در این زمینه ، اصطلاح شکاف دیجیتال پدید آمده است ، که به شکاف بین افرادی که به اینترنت پرسرعت و قابل اعتماد دسترسی دارند (امکان دسترسی به فناوری اطلاعات و ارتباطات مدرن) و کسانی که دسترسی ندارند ، اشاره دارد.

مطالعه مقاله کامل
تسریع در تأمین بودجه غیرانتفاعی برای تسهیل تغییرات مثبت

تسریع در تأمین بودجه غیرانتفاعی برای تسهیل تغییرات مثبت

بنگاه اجتماعی جامعه ما با هدف ایجاد ابزارهای اتوماسیون و هوش برای یافتن و نظارت موثرتر کمک های مالی در استرالیا ، نیوزیلند ، انگلیس ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا و آفریقای جنوبی است. ۵۰ عامل تغییر فناوری راه حلهایی را ایجاد کردند که تغییرات مثبت اجتماعی را برای سازمانهای غیر دولتی نیازمند تسهیل می کند. انجمن ما اطلاعات ، ابزارها و مشاوره هایی را به هزاران سازمان در بخش اجتماعی جهت حمایت از كار مهم آنها در ایجاد جوامع قوی تر ارائه می دهد.

مطالعه مقاله کامل