تسریع در تأمین بودجه غیرانتفاعی برای تسهیل تغییرات مثبت

تسریع در تأمین بودجه غیرانتفاعی برای تسهیل تغییرات مثبت

درخواست کن شروع چالش: 11 بهمن 1400

بنگاه اجتماعی جامعه ما با هدف ایجاد ابزارهای اتوماسیون و هوش برای یافتن و نظارت  موثرتر کمک های مالی در استرالیا ، نیوزیلند ، انگلیس ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا و آفریقای جنوبی است. 50 عامل تغییر فناوری راه حلهایی را ایجاد کردند که تغییرات مثبت اجتماعی را برای سازمانهای غیر دولتی نیازمند تسهیل می کند.

مشکل

انجمن ما اطلاعات ، ابزارها و مشاوره هایی را به هزاران سازمان در بخش اجتماعی جهت حمایت از كار مهم آنها در ایجاد جوامع قوی تر ارائه می دهد.

روش های سنتی برای یافتن و نظارت بر کمک های بلاعوض زمانبر ، گران و محدود است. هدف این پروژه کمک به جریان یافتن پول بین اهداکنندگان کمک مالی (بودجه دهندگان) و بخش غیرانتفاعی است ، و سرمایه لازم را برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی فراهم می کند.

راه حل

در این پروژه ، تیم خط تولید آنالیز پردازش زبان طبیعی (NLP) را برای استخراج ویژگی ، خراش دادن توییتر ، گوگل و 1200 فایل PDF از طریق API های خودکار ایجاد کرد. رویکرد کلی به ما امکان می داد داده هایی را تجسم کنیم که چندین میلیارد دلار از داده های غیر انتفاعی غیر انتفاعی را برای تجزیه و تحلیل بیشتر NLP در شش کشور تجسم می دهد. سرانجام ، تیم داشبورد تعاملی ساخت که بصورت توزیع کمک های مالی تجسم می یابد.

این چالش میزبان دوستان ما در است