تسریع در تأمین بودجه غیرانتفاعی برای تسهیل تغییرات مثبت – آلاوان

تسریع در تأمین بودجه غیرانتفاعی برای تسهیل تغییرات مثبت

درخواست کن شروع چالش: 11 بهمن 1400

بنگاه اجتماعی جامعه‌ی ما با هدف ایجاد ابزارهای اتوماسیون و هوشمند برای یافتن و نظارت موثرتر کمک‌های مالی در استرالیا، نیوزیلند، انگلیس، ایالات متحده آمریکا، کانادا و آفریقای جنوبی است. ۵۰ عامل تغییر فنآوری راه‌حل‌هایی را ایجاد کردند که تغییرات مثبت اجتماعی را برای سازمانهای غیردولتی نیازمند تسهیل می‌کند.

مسئله

انجمن ما اطلاعات، ابزارها و مشاوره‌هایی را به هزاران سازمان در بخش اجتماعی جهت حمایت آنها در ایجاد جوامع قوی‌تر ارائه می‌دهد.

روش‌های سنتی برای یافتن و نظارت بر کمک‌های بلاعوض، زمان‌بر، گران و محدود است. هدف این پروژه کمک به جریان یافتن پول بین اهداکنندگان کمک مالی (بودجه دهندگان) و بخش خصوصی است، و سرمایه‌ی لازم را برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی فراهم می‌کند.

راه حل

در این پروژه، تیم خط تولید، آنالیز و پردازش زبان طبیعی (NLP) را برای استخراج ویژگی‌ها، توییتر، گوگل و 1200 فایل PDF از طریق API (های) خودکار ایجاد کرد. این رویکرد کلی به ما امکان می‌داد، داده‌هایی را مشاهده کنیم که چندین میلیارد دلار از داده‌های خصوصی را برای تجزیه و تحلیل بیشتر NLP در شش کشور نمایش می‌دهد. سرانجام داشبورد تعاملی بصورت توزیع کمک‌های مالی محقق می‌شود.

 

چرا آلاوان؟ به‌خاطر حل چالش‌های این‌چنین منحصربه‌فرد با کمک هوش مصنوعی

این جنس از همکاری را هرگز در زندگی کاری خود تجربه نکرده‌اید. با ثبت یک چالش، طی ۸ هفته بعدی آن، شما با مهندسین و اساتید هوش مصنوعی کار خواهید کرد تا نه تنها راه‌حل هوشمندی برای اثرگذاری در مسئله خود بسازید، بلکه چرخه حیات پروژه علوم داده را نیز طی کنید. این مهم شامل محدوده‌سنجی، جمع‌آوری داده‌ها و آماده‌سازی مسائل و همچنین مدل‌سازی برای استقرار است.

بهترین قسمت این است که شما به یک تیم بزرگ از اساتید و خبره‌های هوش مصنوعی خواهید پیوست. چالش‌های هوش مصنوعی یک مسابقه یا ماراتن برنامه‌نویسی نیستند، بلکه یک پروژه در دنیای واقعی هستند که تجربه شما از آنچه ممکن است از طریق همکاری باشد را به سطح جدیدی می‌رساند.